Kazıcı Yükleyici ehliyet fiyatları

Kazıcı yükleyici kepçe ehliyeti kurs ücreti için Kursumuzu Arayınız…

Kazıcı yükleyici kepçe operatör kursu Ehliyet fiyatlarına KDV dahildir.

Not:  Kazıcı yükleyici kepçe operatörlük kursu  ücretlerine ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..
Kazıcı yükleyici kepçe İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu Aile hekimleri tarafından ücretsiz verilmekte olup Sürücü olur raporu vermeye yetkili Kursun bulunduğu ile sınırları içindeki Özel hastane ve kliniklerden ücretli alınabileceği gibi kursumuzun anlaşmalı olduğu klinikten de ücret karşılığı alabilirsiniz.…..

Hazırlanacak evraklar (diploma norter tastiği, fotoğraf, savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar Kazıcı yükleyici kepçe türü iş makinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 25-30 TL civarındadır.

Kazıcı yükleyici kepçe ehliyeti işmakinesi sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde Kazıcı yükleyici kepçe operatörlük belgeleri 1 hafta içinde düzenlenip teslim edilir.Kazıcı yükleyici kepçe Sertifika ücreti adı altında herhangi bir ücret alınmaz…

Kazıcı yükleyici kepçe türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette (varolan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı maliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir. G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı olarak Emniyet müdürlüğüne de kart ücreti  ödenir.

Kazıcı yükleyici kepçe Operatör belgesi almak isteyen bir işmakinası operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Kazıcı yükleyici kepçe Operatör belgesiz makina kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Leave a Reply